Ata,Eğitim’de Sendikacılığın Er meydanı okullardır,

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata “ Eğitim’de sendikacılığın er meydanı okullardır.

23.10.2020 22:38, 2 ay önce eklendi.
Ata,Eğitim’de Sendikacılığın  Er meydanı okullardır,

Öğretmenler Odalarıdır” sloğanıyla Konya’da okullarımızı ziyaret etmeye ve öğretmenlerimizin karşı karşıya kaldıkları sorunları öğrenmek ve çözmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikacılık faaliyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata ve yönetim kurulu üyelerinin okul ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

Ziyaretler ve çalışmalar hakkında bilgi aktaran Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata” 21 Eylül 2020 tarihinde online olarak başlayan 2020-2021 Eğitim öğretim yılıyla ve daha sonra kademeli olarak yüz yüze eğitimin başlamasıyla beraber bizimde  okul ziyaretlerimiz start aldı.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanlığı olarak bünyemizde yer alan okulları yaptığımız planlar çerçevesinde yönetim kurulu üye arkadaşlarımızla birlikte ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bizler eğitimde sendikacılığın er meydanı okullardır. Öğretmen odalarıdır.  Sloğanıyla okullarda görev yapan öğretmen arkadaşlarımızı tek tek ziyaret ediyor ve sıkıntıları ile karşılaştıkları sorunları dinliyor ve çözüm yolları arıyoruz. Bu ziyaret ve gezilerimiz eğitim yılının sonuna kadar aralıksız devam edecektir. Birlik ve beraberlik içinde eğitimdeki ve öğretmenlerimizin karşılaştıkları sorunları tek tek çözeceğimiz kanısındayız.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube olarak çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz.” Dedi.

Anahtar Kelimeler: OkulAtaEğitim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat