Eğitim-İş’ten, Altıntop ‘a hayırlı olsun ziyareti

Altınekin İlçe Milli Eğitimde Şube Müdürü olarak görev yapan Mehmet Altıntop, Seydişehir İlçe Mlli Eğitim Şube Müdürü olarak Atandı.

24.09.2020 13:52, 1 ay önce eklendi.
Eğitim-İş’ten, Altıntop ‘a hayırlı olsun ziyareti

Seydişehir İlçe Milli Eğitim müdürlüğünde Mehmet Altıntop’a yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eğitim-İş Konya şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit “Meslektaşımız ve sendikamızın bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan,Eğitim-İş Genel Sekreterliği görevinde bulunan ,meslektaşlarımızın özlük ve sosyal hakları konusunda büyük mücadele veren, Sayın Mehmet Altıntop’un  yeni görevinde de başarılı olacağından eminim,burada ifade etmek isterim ki Seydişehirimizde görev yapan öğretmenlerimizin gözü aydın,hem bilgisi hem de babacanlığı ile öğretmenlerimize yol gösterici olacaktır”dedi.

Mehmet Altıntop’a hayırlı olsun ziyaretinde Eğitim-İş Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit’e yönetim kurulu üyeleri ,Eğitim-İş Eski Genel Başkanı Veli Demir ile melektaşları eşlik ederek, başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler: EğitimSeydişehirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat