Rektör Aksoy'dan Yunak Ziyareti

Geçtiğimiz ay göreve başlayan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, taşrada bulunan fakülte ve yüksekokul ziyaretlerine devam e

10.09.2020 10:29, 2 ay önce eklendi.
Rektör Aksoy'dan Yunak Ziyareti

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Metin Aksoy, Rektör Yrd. Emrullah Eken ve Genel Sekreter Prof.Dr. Ahmet Tuğrul Polat taşra ilçe ziyaretleri kapsamında Yunak ilçesine gelerek Yunak Meslek Yüksekokulunda incelemelerde bulundular.

Aksoy ve beraberindeki heyet, ilk önce Meslek Yüksekokulu çalışanları ile bir araya gelerek okulun, çalışanların ve öğrencilerin durumları hakkında bilgi aldılar. Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Öztaş tarafından verilen birifing sonrasında heyet daha sonra, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ile bir araya gelerek ilçenin eğitim durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Rektör Metin Aksoy'a yeni açılacak bölümlerin bölge istihdamına büyük katkılar sağlayacağını belirterek açılması düşünülen ziraat ve hayvancılıkla ilgili bölümlere destek verilmesini istedi.

Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Öztaş da; "Sayın Rektörümüzü yüksekokulumuz ve Yunak’ta ağırlamaktan onur duyduk. Özel ilgilerine çok teşekkür ediyorum." dedi.

Heyet, daha sonra Yunak Belediyesine geçerek Başkan Demirhan'la bir süre daha görüşerek ilçeden ayrıldı.

Anahtar Kelimeler: Rektör Aksoyyunak

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat