Kaymakamlar Dijital Gösterim Merkezini Ziyaret Etti

Konya’nın Merkez İlçe Kaymakamları, İletişim Başkanlığınca açılan Dijital Gösterim Merkezini ziyaret ederek,

30.08.2020 15:23, 12 ay önce eklendi.
Kaymakamlar Dijital Gösterim Merkezini Ziyaret Etti

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümü dolayısıyla hazırlanan görselleri dijital ortamda izledi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından aralarında Konya’nın da bulunduğu, Diyarbakır, Bursa, Çanakkale, Samsun, Kayseri ve Antalya’da açılan Dijital Gösterim Merkezlerinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümü dolayısıyla “30 Ağustos” temasıyla hazırlanan görseller dijital ortamda sergileniyor.

Meram Kaymakamı Resul Çelik ve Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda kurulan Dijital Gösterim Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İletişim Başkanlığı Konya Bölge Müdürü Abdurrahman Fidancı’dan bilgi alan Kaymakamlar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümü dolayısıyla hazırlanan görsellerin yanı sıra 86 yıl sonra yeniden ibadete açılan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi ile Türkiye’nin 2023 hedeflerinin anlatıldığı gösterimleri dijital ortamda izledi.

Ziyaret sonrası değerlendirme bulunan Kaymakamlar, başta 30 Ağustos Zafer Bayramı olmak üzere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, Türkiye’nin yatırımları, küresel ve bölgesel başarılarının 3D ve hologram teknolojisi kullanılarak vatandaşlara sunulmasının önemine değinerek, İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun başta olmak üzere, projede emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Ziyaretçilerin Kovid-19 salgınına karşı gereken tedbirler alınarak ağırlandığı Dijital Gösterim Merkezi, hafta içi ve hafta sonu, 12:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor.

Anahtar Kelimeler: Kaymakamlar30agustoskonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat