Hüma Okulları’ndan Dr. Ahmet Ergin’e Ziyaret

Özel Hüma Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Can, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Ergin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

27.07.2020 11:29, 2 ay önce eklendi.
Hüma Okulları’ndan Dr. Ahmet Ergin’e Ziyaret

Hüma Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Can ile Dr. Ahmet Ergin, eğitim alanında ve sağlık alanında yapılan çalışmaları değerlendirdi. Can, konuşmasında “Okulumuz Hüma Uzaktan Eğitim Merkezi (H-UZEM) ile öğrencilerine her zaman ulaşabilmeyi başarmıştır. Bizler bu dönemde evde kaldık ama eğitim öğretimden geri kalmadık. Öngörülü davranışımız sebebi ile bu süreci verimli bir şekilde atlattık. Ancak yüz yüze eğitime alışkın bir toplum olarak elbette öğrencilerimizi de çok özledik. 17 Ağustos’ta başlayacak olan telafi eğitimimizle kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yaşanan olumsuzluklar bizlere bazı şeylerin değerini daha çok bilmemiz gerektiğini öğretti. Aslında hayattan aldığımız dersler de eğitimin bir parçası. O nedenle bardağa dolu tarafından bakalım ve öğrendiklerimiz ile yeni bir başlangıç yapalım.” dedi. Konuşmasında tüm sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı minnet duyduğunu belirten Hüma Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Can, misafirperverliği için Dr. Ahmet Ergin’e de teşekkürlerini iletti. Dr. Ergin, Hüma Okulları’nın Konya’da fark yaratan eğitim modelini ve anlayışını takip ettiğini söylerken, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Eğitim ve sağlık sektörünün iş birliği içinde çalışmasının önemine vurgu yaptı.

Ziyaret, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ve sohbetin ardından son buldu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat