Davutoğlu Konya’ya Geliyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Meram ve Karatay ilçelerinin kongrelerine katılmak ve bir dizi temaslarda bulunmak

16.07.2020 14:47, 3 ay önce eklendi.
Davutoğlu Konya’ya Geliyor

üzere Konya’ya geliyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 17 Temmuz Cuma günü Cihanbeyli’de ilçe binasının açılışına katılacağını, ilçede ziyaret ve görüşmelerin ardından Konya’ya hareket edeceğini belirterek Konya programı ile ilgili bilgi verdi.

Gelecek Partisi Meram ve Karatay ilçe teşkilatlarının cumartesi günü saat 14:00’te Hilton Gardenİnn otelinde gerçekleşecek kongresi ve Meram İlçe Başkanlığı’nın saat 18:00’de gerçekleşecek açılış programına katılacak olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu İl, ilçe teşkilatı ile Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ile de biraraya gelecek.

Gelecek Partisi olarak Konya’da teşkilatlanma ve kongre süreçlerine hızla devam ettiklerinin altını çizen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, “Genel Başkanımıza halkımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor. Konya olarak Genel Başkanımız en iyi şekilde ağırlayacağız. Yerel sorunların çözümü için de yoğun çaba sarfediyoruz. Bu konuda önümüzdeki günlerde açıklamalarımız olacak” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Konya’ya önem verdiğini söyleyen Ekici sözlerini şöyle tamamladı: “ Genel Başkanımız Konya’ya her gelişinde, şehrimize  yapılan ve yapılması gereken yatırımlar konusunda ayrıntılı bilgi alıyor. Eksik kalan ve durdurulan çalışmaları duyunca büyük üzüntü duyuyor. Konya teşkilatı olarak bizlere “Yarın iktidar olacakmışız” gibi Konya için projeler hazırlamamızı ve tüm eksikleri mutlaka takip etmemizi istiyor. “ dedi.

Anahtar Kelimeler: Davutoğlu Konya’ya Geliyor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat