Bakırcılar Odasından, Selçuklu Zabıta Müdürlüğüne Teşekkür Ziyaret

Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt’u ziyaret eden Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık,

09.07.2020 11:04, 4 hafta önce eklendi.
Bakırcılar Odasından, Selçuklu Zabıta Müdürlüğüne Teşekkür Ziyaret

Başkan vekili Ahmet Sönmez, Genel Sekreter Osman Ayvaz, yönetim kurulu üyeleri Fatih Er, Yakup Ayan ve Hakkı Şahin pandemi sürecinde esnafa verdikleri destek dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt’a ve zabıta ekiplerine esnaflara verdiği destekten dolayı teşekkür eden Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, “Pandemi döneminde sıkıntılı bir süreçle karşı karşıya kaldık. Bu dönemde bizlerin yanında olan, destek veren Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ve size teşekkür ediyoruz. Her zaman esnafımızın sorunlarının çözümünde yardımcı olmanız bizleri sevindirdi. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten memnun olduklarını kaydeden Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt, “Şehir hepimizindir. Zabıta Müdürlüğü olarak görevimizi yapıyoruz.  Şehirde bütünlüğümüzü sağlamak önemlidir. Bu amaçla görev yapıyoruz. Pandemi sürecinde esnafımızın ve sanatkârımızın yanında olduk ve onlara elimizden gelen her türlü desteği verdik.  Zabıta müdürlüğü olarak esnaf ve sanatkârlarımızdan tek istediğimiz düzenli olarak kurallara uymalarıdır. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt’a ziyaretin anısına bir tablo hediye etti.  

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat