Bakırcılar odasından, istişare toplantısı

Konya Bakırcılar Odası yönetimi düzenlediği istişare toplantısında pandemi sürecini, esnaf ve sanatkârların sorunlarını konuştu.

08.07.2020 10:34, 4 hafta önce eklendi.
Bakırcılar odasından, istişare toplantısı

Bir Otelde yapılan istişare toplantısına Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, Başkan vekili Ahmet Sönmez, Genel Sekreter Osman Ayvaz, yönetim kurulu üyeleri Fatih Er, Yakup Ayan ve Hakkı Şahin katıldı.

İstişare toplantısı hakkında bilgi veren Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, “Odamız üyesi olan esnafımızın sorunlarını ele aldığımız istişare toplantımız son derece verimli geçti. Özellikle içinde bulunduğumuz süreçte esnaflarımızın sıkıntılı bir dönemi yaşadığı hepimizin malumudur. Bu sıkıntılı dönemde esnafımıza iktidar tarafından verilen destekten dolayı memnunuz. Bundan sonrada iktidar tarafından esnafımıza yönelik desteklerin sürmesini talep ediyoruz.  Önümüzdeki dönemlerde sektörümüzle ilgili fuarlara üyelerimizin katılımını sağlamak gibi konuları da ele aldık. Bizi misafir eden bir Otele teşekkür ediyorum” dedi. 


Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat