Yunak'ta Müdürler Toplantısı Yapıldı

2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene sonu müdürler kurulu toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi.

01.07.2020 12:50, 1 hafta önce eklendi.
Yunak'ta Müdürler Toplantısı Yapıldı

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan okul müdürleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, salgın sebebiyle oluşan olumsuz koşulları izole etme konusunda gayret gösteren yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde katkılarından dolayı da tüm eğitim camiasını tebrik etti.

Toplantıda; 2019/2020 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesinin yapılmasının ardından gelecek yıl ile ilgili çalışmalar ve hazırlıklar masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca;  LGS ve YKS sınavlarının genel durumu hakkında bilgiler verilerek, tercih süreçleri ve sonuçlarıyla ilgili her türlü önlemin alınması ve gereken çalışma ve hazırlıkların yapılması karara bağlandı. Devam devamsızlık, disiplin olayları, sosyal - kültürel faaliyetler, yerel, ulusak ve AB projeleri, taşımalı eğitim, halk eğitim kursları, MTSK, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, personel durumları ve izinleri, resmî yazışmalarda dikkat edilecek hususlar, elektrik, su ve telefon giderleri, zümre toplantıları, Konya İnsan Mektebi ve uzaktan eğitim gibi konuların da ele alındığı toplantı, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.

Toplantı sonunda Yunak Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü iken Afyonkarahisar Başmakçı ilçesine atanan Mehmet Ali Keleş, okul müdürlerine hitap ederek veda etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ilçeye ve eğitime yaptığı katkılardan dolayı Keleş'e teşekkür ederek plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat