TÜRSAB Konya BTK’ ya, Gelecek Partisinden ziyaret

TÜRSAB Konya BTK Başkanı Özdal Karahan’ı ve BTK üyelerini ziyaret eden Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici

28.06.2020 11:46, 1 ay önce eklendi.
TÜRSAB Konya BTK’ ya, Gelecek Partisinden ziyaret

ve yönetim kurulu üyeleri turizmin sorunları hakkında bilgi aldı.  

Konya turizmi ve turizmcilerin sorunlarının konuşulduğu ziyarette TÜRSAB Konya BTK Başkanı Özdal Karahan’ın yanı sıra BTK üyeleri Arif Kavak, Seyit İbrahim Durmuş, Murat Sarıkaya ve Mesut Yalçın da hazır bulunurken, Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’ye, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Uğursoy, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Taşçı, Tuba Işık ve Bekir Karakuş’ta eşlik etti.

Siyasetten beklentimiz, turizm sektörünün sorunlarının çözümüdür

 Gelecek Partisinin ziyaretten memnuniyetini dile getiren TÜRSAB Konya BTK Başkanı Özdal Karahan siyasetten turizm sektörünün sorunlarının çözümünü beklediklerini belirterek, “Bizim siyasetle işimiz olmaz. Bütün siyasilere aynı mesafedeyiz. Biz göreve başladığımızdan bu yana siyasilerden ilk defa sizler ziyaretimize gelip bizleri dinliyorsunuz. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum. Dünyayı ve ülkemizi etkiyen Covit-19 salgınından dolayı turizm sektörü büyük bir sıkıntıya girdi. Bizim siyasetten ve devletimizi yönetenlerden tek beklentimiz sıkıntıya giren turizm sektörünün bütün sorunlarının çözümünün yanında desteklenerek, yeterince sahip çıkılmasıdır. Bunun yanında, Turizm sektöründeki KDV düzenlemesinin de mutlaka yapılmasını bekliyoruz” dedi.

Turizm Sektörünün Sorunlarını Takip Ediyoruz

Parti programları ve teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi veren Gelecek Partisi İl Başkanı Hasan Ekici turizm sektörünün sorunlarını takip ettiklerini kaydederek, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde Covit-19 Pandemisi nedeni ile sıkıntılı bir süreci hep birlikte yaşadık. Bu gün itibari ile Türkiye genelinde elli dokuz ilde, Konya il teşkilatı olarak da on yedi ilçede teşkilatlarımızı kurduk. Temmuz ayı sonuna kadar ilçe kongrelerini tamamlayıp il kongresini de yaparak, Büyük Kongrenin ardından olası bir seçime katılmaya hak kazanmış olacağız. Gelecek Partisi olarak Konya turizmini ve turizm sektörünün sorunlarını yakından takip ediyoruz. Sizlerin sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat