Şahin, ilçelerde Spor Tesislerini inceledi

Şahin, Cihanbeyli, Kulu Ve Altınekin İlçelerimizde Yer Alan Tesislerimizde İncelemelerde Bulundu.

12.06.2020 19:57, 2 ay önce eklendi.
Şahin, ilçelerde Spor Tesislerini inceledi

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin; Cihanbeyli, Kulu ve Altınekin ilçelerimizde yer alan gençlik ve spor tesisleri ile yurtlarımızda incelemelerde bulundu.

İlçe Kaymakamlarımı ve Belediye Başkanları makamında ziyaret eden  Şahin; sporu geliştirmek ve tabana yaymak için planladıkları ortak çalışmalar ile gençlik faaliyetlerimiz ve hayata geçirilecek projelerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerinin ardından ilçelerimizde bulunan Gençlik Merkezleri, Spor Tesisleri ve Yurtlarımızda bir dizi incelemelerde bulunan Şahin; Tesislerimizdeki eksiklikleri ve ihtiyaçları yerinde tespit ederek, eksikliklerin bir an önce giderilmesi noktasında çalışmalara başlayacaklarını belirtti. Hizmet ve Şube Müdürlerinin de eşlik ettiği ve oldukça verimli geçen ziyaret ve incelemelerin diğer ilçelerimizde de devam edeceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler: Konya Gençlik ve Spor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat