Başkan Kurt’tan Bayram Mesajı

Konya Demir ve Emsali Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yüksel Kurt Tüm Konyalılarınve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

25.05.2020 19:42, 2 ay önce eklendi.
Başkan Kurt’tan Bayram Mesajı

Başkan Kurt yayımladığı bayram mesajında şunları dile getirdi; “Bizleri manevi iklimin bereketinde birleştiren mübarek Ramazan ayını geride bıraktık. Koronavirüs salgını sebebiyle buruk yaşadığımız mübarek günlerde hep birlikte buluşamasak da; merhamet ve sabır duygularıyla, paylaşarak, rahmeti ve bereketi yaşadık.

Yaşanan sıkıntılara rağmen tam bir hayır yarışına dönen Ramazan ayında dünyanın her yerinde açlık ve yokluk çeken kardeşlerimiz için de herkes elinden gelen desteği verdi. Ve hep birlikte bayramı idrak ediyoruz.Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”

Anahtar Kelimeler: Memet Yüksel Kurtkonyada

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat