Yiğit; Annelerimizin, yerleri asla doldurulamayacaktır

Eğitim-İş Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı

10.05.2020 18:40, 2 hafta önce eklendi.
Yiğit; Annelerimizin, yerleri asla doldurulamayacaktır

yayımlayan bütün annelerimizin bu anlamlı günlerini kutlayarak;Annelerimizin, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağı olduğunu söyledi.

En zor anlarımızda bizlere güç veren annelerimizin hiçbir zaman haklarını ödeyemeyeceğiz diyen Eğitim-İş Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit mesajının devamında şunları dile getirdi:

“Yaşamın ilk anından başlayarak, sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır. Dünyaya getirdiği çocuğunu, kişiliğinin oluşmasını sağlayarak yaşama hazırlayan anneler, böylece toplumun biçimlenmesinde de önemli rol sahibidirler.  Böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenmiş olan kadınların, toplumsal yaşamın her alanında etkinliklerinin artırılması, hak ve özgürlüklerini en iyi biçimde kullanabilmelerinin sağlanması zorunluluktur. Değeri ölçülemeyen, yaşam deneyimleriyle bize her zaman yol gösteren, dünyayı ve yaşamı sevdiren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: annnebabaeğitimgün

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat