KKTC'de Korona Virüs Nedeniyle Ölenlerin Sayısı 4’e Yükseldi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) 1 kişi daha korona virüs nedeni ile hayatını kaybederken, ölenlerin sayısı 4’e yükseldi.

13.04.2020 18:47, 2 ay önce eklendi.
KKTC'de Korona Virüs Nedeniyle Ölenlerin Sayısı 4’e Yükseldi
Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını etkisini arttırmaya devam ederken, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde (KKTC) 1 kişi daha korona virüs nedeni ile hayatını kaybetti. Yetkililer, yaptığı açıklamada KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da bulunan Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde korona virüs tedavisi gören 54 yaşındaki hastanın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiğini açıklarken, KKTC’de korona virüs nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısının 4’e ulaştığını duyurdu. Yetkililer, KKTC’de 98 kişinin korona virüs nedeni ile hastanelerde tedavi altında olduğunu açıkladı.
Öte yandan Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde (GKRY) ise toplam korona virüs vaka sayısı 633’e, hayatını kaybedenler ise 11’e ulaştı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat