Karantinadaki Mahalle İçin Yardım Kampanyası

Konya’nın Beyşehir ilçesine bağlı Esence Mahallesi’ndeki okullarda görev yapan öğretmenler,

08.04.2020 13:53, 2 ay önce eklendi.
Karantinadaki Mahalle İçin Yardım Kampanyası

korona virüse karşı yürütülen tedbirler çerçevesinde karantina uygulaması başlatılan mahallede yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için yardım kampanyası başlattı.

Esence Mahallesi’nde aynı binada bulunan Aşağıesence Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nda mesai yapan idareci ve öğretmenler, “Çok ekmeğinizi yedik, sıra bizde” diyerek görev yaptıkları yerleşim merkezinde bulunan ihtiyaç sahipleri için çok anlamlı bir yardım kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında aralarında para toplayan öğretmenler içerisinde çeşitli gıda maddelerinin bulunduğu 80 yardım kolisi satın aldı.Koronavirüs salgını kapsamında halen okulları kapalı olan aynı zamanda vefa grubunda da görev alan öğretmenler, yardım kolilerini jandarmanın kontrol noktası bulunan yerleşim merkezi girişine kadar getirerek teslim etti. Yardım kolilerinin mahalle muhtarlığı vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler: KarantinakonyaYardım

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat