Hüma Okulları’ndan Büyük Online Hizmet!

Hüma Okulları’ndan büyükonline hizmet! Hüma Okullarıher hafta Cumartesi günleri saat 13:00’da Türkiye geneli

05.04.2020 13:48, 2 yıl önce eklendi.
Hüma Okulları’ndan Büyük Online Hizmet!

online sınav yapıyor. İlk online denemesini kendi öğrencileri ile yapan Hüma Okulları, sistemi geliştirerek bu hizmetten tüm öğrencilerin yararlanmasını sağladı. Üstelik başvuru yapan öğrenciler her hafta farklı deneme sınavlarına katılabilecekler. Bu hizmeti ücretsiz olarak halka açan Hüma Okulları, bu sayede öğrencilerin evden de olsa kendilerini denemelerini, bilgi seviyelerini görebilmelerini ve Türkiye genelindeki başarı sıralamasını öğrenebilmelerini sağlayacak.

Hüma Okulları eğitim anlayışındaki farkı, Türkiye geneliücretsiz online deneme sınavı ile tekrar ortaya koydu. 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar tüm öğrenciler www.humaokullari.com sayfasından sınava kayıt olarak, kendilerine verilen bilgilerle sınava giriş yapabilecekler. Aynı evden sınava katılacak olan öğrencileri de düşünen okul, sınav sistemini 28 saat boyunca aktif tutacak ve öğrenciler 13:00 itibariyle diledikleri zaman sınava girebilecekler. Sonuçlarını da sınav bitiminde online olarak görüntüleyebilecekler. Ayrıca yanlış yaptıkları soruların video çözümlerini ve analizli karnelerini de sistem üzerinden giriş yaparak alabilecekler. Eğitim anlayışının bunu gerektirdiğini vurgulayan Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, “uzaktan eğitimdeyenilikleri daima hayata geçiriyor olacağız. 6 ay öncesinde kurduğumuz Hüma Uzaktan Eğitim Merkezi’nde olduğu gibi deneme sınavında da online farklılıkların öncüsü olacağız. Yerelde, ulusalda ve dünya çapında bu gelişmeleri öğrencilerimize sunarak, onların da bu dönem en verimli şekilde geçirmelerini sağlayacağız. Türkiye’deki tüm öğrenciler bizim öğrencimizdir. Bu nedenle sınavımıza herkes ücretsiz bir şekilde erişebilecektir. Sınava katılan ve katılacak olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.” dedi.

Sınava başvuru yapmak isteyen öğrenciler Hüma Okulları sayfasını ziyaret ederek her hafta gerçekleşecek olan deneme sınavına başvuru yapabilirler.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu