Bektaş; CHP Konya olarak Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanındayız

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş CHP Genel merkez delegeleri ve ilçe başkanlarıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında

11.03.2020 13:12, 4 ay önce eklendi.
Bektaş;  CHP Konya olarak Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanındayız

CHP’nin 28-29 Mart tarihleri arasındaki yapacağı Kurultay’da CHP Konya olarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını söyledi.

Dedeman Otel’de düzenlenen basın toplantısına CHP Konya il Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, 30 genel merkez delegesi ve 31 başkanı katıldı.

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş Genel Merkezin kurultayında Konya olarak Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini belirterek, “ Konya CHP olarak ilçe başkanlarımızın ve delegelerimizin hür iradesiyle demokrasi havasa içinde il kongremizi gerçekleştirdik. Şimdi sağlam olarak bütünleşmiş bir Konya CHP olarak, 28-29 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek olan partimizin kurultayında delegelerimizle yaptığımız toplantı sonucunda Millet İttifakının mimarı, Türkiye’nin birleştirici gücü olan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun destekleyeceğimizi ve yanında olacağımızı Konya olarak açıklıyoruz. 30 Mart sonrası bütünleşmiş olarak genel merkezimizle uyumlu olarak sahaya ineceğiz. Dinamik bir biçimde partimizin iktidarı için çalışacağız. Partimizin kapıları Konyalı hemşerilerimizi açık olup, bütün etkinliklerimize Konyalıları bekliyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: chpKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat