Konya Akıl Ve Zekâ Oyunları Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Konya İnsan Mektebi Gelişim Davamız kapsamında düzenlenen Konya Akıl ve Zekâ Oyunları

11.03.2020 10:58, 3 yıl önce eklendi.
Konya Akıl Ve Zekâ Oyunları Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Yarışması il finalleri, 10 Mart 2020 tarihinde Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan finallerin ardından kategorilerinde dereceye giren öğrencilere yönelik ödül töreni düzenlendi.

31 ilçeden elemelerdebirincilik elde etmiş ilkokuldan 105, ortaokuldan 103 olmak üzere 8 ayrı kategoride toplam 208 öğrencinin katıldığı; kategorilerinde il birinci olan öğrencilerin ilimizi 7, 8 ve 9 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecekAkıl ve Zekâ Oyunları Türkiye Şampiyonasında temsil edeceği ifade edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük yaptığı konuşmada “Bize Bir İnsan Mektebi Lazım” diyerek yola çıktıklarını ve her zaman için 32 bin öğretmen ve 450 bin öğrenciyle birlikte hareket ettiklerini ifade etti. Konya Akıl ve Zekâ Oyunları Yarışmasına katılan tüm öğrencileri de tebrik eden İl Müdürümüz, danışman öğretmenlere ve programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Daha sonra protokol mensupları tarafından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük’ün yanı sıra Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Alper Oral, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Anahtar Kelimeler: Zekaoyunkonyaakıl

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant