Erbakan Konya’ya geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan 21 Şubat Cuma günü Konya’ya gelecek. Bir dizi etkinliğe

20.02.2020 13:55, 3 ay önce eklendi.
Erbakan Konya’ya geliyor

katılacak olan Erbakan cumartesi günü düzenlenecek “Erbakan Demek Bereket Demek” konulu konferansta konuşacak.

Yeniden Refah Partisi (YRP)Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan bir dizi gezi-inceleme, açılış ve konferans için Konya’ya geliyor.

Konuyla ilgili basına açıklama yapan YRP İl Başkanı Mustafa Özerdem, Genel Başkan Erbakan’ın 21-22 Şubat günlerinde Konya ve ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geleceğini kaydetti.

Özerdem’in açıklamasına göre; Cuma namazını Kapu Camiinde kılacak olan Dr. Fatih Erbakan, namaz sonrasında Bedesten ve KapuCamii civarındaki esnafı ziyaret edecek. Erbakan, aynı gün saat 21.30’da Yaşar Toy moderatörlüğündeKonTV’de yayınlanacak Basın Ekranı programında gazetecilerin sorularını cevaplandıracak.

22 Şubat Cumartesi günü basın mensupları ve Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelecek olan Erbakan kahvaltıdan sonra TorkuÇumra Tesislerini ziyaret edecek. Aynı gün partisinin Beyşehir İlçe Teşkilatı binasının açılışını yapacak olan Erbakan, esnaf ziyaretinin ardından Konya’ya dönecek. MillîGörüş Lideri merhum Necmettin Erbakan’ın 9. vefat yıldönümü dolayısıyla Atiker Karatay Konferans ve Düğün Salonunda düzenlenecek anma programında “Erbakan Demek Bereket Demek” konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat