Selçuklu Okul müdürleri HÜMA Okulları'nda buluştu

Selçuklu Milli Eğitim Müdürlüğü, tarafından düzenlenen 6'ıncı Bölge Okul Müdürleri toplantısını Hüma Okulları’nda gerçekleştirdi.

06.02.2020 12:56, 2 yıl önce eklendi.
Selçuklu Okul müdürleri HÜMA Okulları'nda buluştu

Hüma Okulları’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Selçuklu bölgesindeki okul müdürleri katıldı. Öğle yemeğinin ardından Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Koç’un başkanlığında 35 okul müdürüyle birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda birinci dönemin değerlendirmesi yapıldı. Yapılan konuşmalarda eğitimde kaliteyi arttırma çalışmaları yapılması gerektiği, bunu başarabilmenin ise ancak büyük bir ekip çalışmasıyla olacağı vurgulanırken, tüm okullarda aynı özveri ve çabanın gösterilmesi gerektiği ifade edildi.  

Hüma Okulları Fen Lisesi Müdürü İsmail Erdem hedeflerinin bu yıl yakalamış oldukları başarıyı daha yukarıya taşımak olduğunu belirterek,''Bunun için okulumuzda oluşturulun kurullar ile tüm çalışmalar düzenli olarak değerlendiriyoruz. Alınması gereken önlemleri ve planlanan çalışmaları hayata geçiriyoruz. Okulda bulunan bütün ekip arkadaşlarım da hedefe ulaşmak için aynı özveride çalışıyor'' dedi.

 Daha sonra Erdem toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu