Başkan Akkaya asker eğlencesine katıldı

Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesinin katkısıyla Çakıllar Mahallesinde askere gidecek gençler için bir asker eğlence gecesi düzenledi.

29.01.2020 10:43, 2 ay önce eklendi.
Başkan Akkaya asker eğlencesine katıldı

Bir düğün salonunda yapılan geceye Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Akşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Çakıllar Mahallesi Muhtarı Metin Ercan ile asker aileleri katıldı.

Yapılan etkinlikte bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Ne mutlu sizlere ki, bu koçlarımızı yetiştirdiniz ve sağlıcakla vatani görevlerini yapmak üzere askere uğurluyorsunuz. Askerlerimizin görevlerini en iyi şekilde tamamlayıp, ayaklarına taş değmeden inşallah memleketlerine dönmelerini temenni ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Onlar bizim gururumuz, onurumuz her şeyimizdir. Biz burada rahat nefes alabiliyorsak, günlük işlerimizi, ibadetlerimizi, rızkımızı rahatça kazanmaya gayret ediyorsak, askerlerimizin yüzü suyu hürmetinedir. Tüm dualarımız onlarla ve sizinledir. Sağlıcakla inşallah görevlerini yaparak dönmelerini arzu ediyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Askereğlencekonyaakşehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat