Silahla Yarama Olayında Tutuklama

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, silahlı yaralama olayına karıştığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı.

23.01.2020 13:27, 1 yıl önce eklendi.
Silahla Yarama Olayında Tutuklama
Beyşehir-Seydişehir yolu üzerindeki Genek deposu mevki'indeki orman yolu üzerinde 18 Ocak 2020 günü sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Mustafa İ. silahlı saldırıya uğradı. Hüyük'te bir gazinoda şef olarak çalıştığı öğrenilen Mustafa İ. yaralı olarak kaldırıldığı Beyşehir Devlet Hastanesinde yapılan müdahale sonrasında Konya'ya sevk edildi. Yaralı Mustafa İ., kendisini olayın meydana geldiği adrese çağıran kişi tarafından tabancayla vurulduğunu iddia etmesi üzerine şüpheli A.U. Beyşehir polisi tarafından aranmaya başlandı. Hakkında daha önceden de çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenilen A.U., Beyşehir'de polis tarafından gözaltına alındı. İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye çıkarılan A.U. tutuklanarak Seydişehir cezaevine gönderildi.
Anahtar Kelimeler: Yralamabeyşehirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat