Yöntem’den, en güzel karne hediyesi

Geleneksel hale dönüştürülen her dönemde 16 roman okuyan 5-6-7. sınıf Yöntem Koleji

20.01.2020 11:39, 6 ay önce eklendi.
Yöntem’den, en güzel karne hediyesi

öğrencileri, Ödüllü Roman Sınavının sonuçlarına göre ödüllerine kavuştu.

Ödüllü Roman Sınavında öğrencilerden 1.Olanlara Bisiklet, 2. Olanlara Kırtasiye seti, 3. Olanlara da Roman Setinden oluşan ödüller karne dağıtım töreninde verildi. 

İlk ve orta dereceli okulların 1.Yarıyıl tatiline başlaması nedeniyle Yöntem Eğitim Kurumları Meram Yerleşkesinde düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşan Meram Yerleşkesi Müdürü Mehmet Tekin, “Bilimsel düşünen, çağdaş, geliştirici ve yaratıcı eğitimden yana olan Yöntem Eğitim Kurumları 2019-2020 Eğitim öğretim yılının 1.Yarıyılı sonunda da Satranç, Robotik Kodlama, Yüzme, Badminton, Karate, Tenis dallarında il içinde yapılan yarışmalarda dereceler almıştır. Okul içinde yapmış olduğumuz Matematik olimpiyatları, Robotlar ligi, O ses Yöntem, Atatürk ve Öğretmen konulu çeşitli resim ve şiir dallarında yarışmalar yapılarak bol etkinlik dolu bir dönemin daha sonuna geldik. Ama en önemlisi geleneksel hale getirdiğimiz her dönem sonu yaptığımız roman okuma sınavı ve bisiklet ödülleri oldu. Gördüğünüz gibi bisiklet kazanan arkadaşlarınızın sevincine ortak oldunuz. Bizler sizler ile gurur duyuyoruz. Önderimiz Büyük Atatürk ün dediği gibi ‘Bütün ümidimiz Gençliktedir. Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur.’ Hepinizi çok seviyorum, tatili hak ettiniz. Şimdi dinlenin 3 Şubat ta görüşmek üzere iyi tatiller dilerim” dedi. 

Anahtar Kelimeler: Karnekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat