Büyük’ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Konya il Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,Birey ve toplumların doğru, hızlı ve tarafsız haber almalarını sağlayan,

10.01.2020 10:16, 7 ay önce eklendi.
Büyük’ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

toplumların demokratik olgunluğa erişmelerine büyük katkılar sunan gazetecilerimiz, büyük fedakârlıklarla görevlerini ifa etmekte, gayretleriyle her türlü takdirin üzerinde bir çalışma sergilemektedirler.

Ülkemiz ve Konya’mızda yazılı ve görsel basın ile internet gazeteciliği alanlarında çok kıymetli çalışmaların altına imza atan basın emekçilerimiz, bilgi akışında ve bilginin paylaşımında da çok önemli bir rolü üstlenmekte; toplumsal fırsat eşitliğinin sağlanmasında çok önemli bir işlevi yerine getirmektedirler.

Toplumu aydınlatma görevini layıkıyla yerine getiren gazetecilerimiz, toplumsal vicdanın da dili olmakta; pek çok vakit yöneticilerimiz ve halkımız arasında köprü vazifesini görmektedirler.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde milli menfaatleri en önemli önceliği sayarak kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren ve toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan başta Konya’daki basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, tüm gazetecilerimizin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat