Kavuş; Görme Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız

Altınokta Körler Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki

06.01.2020 10:39, 2 ay önce eklendi.
Kavuş; Görme Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız

heyet Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Altınokta Körler Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Şahin, görme engellilere yönelik çalışmalarda belediyelerin her zaman kendilerine destek olduğunu ifade ederek Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a teşekkür etti. Dernek bünyesinde çeşitli eğitim kurslarıyla bilgisayar, Braille alfabesi, Kuran eğitimi ve dini sohbetlerin verildiğini belirten Mehmet Ali Şahin görme engelliler olarak çeşitli oyuncaklar üreterek derneği ayakta tuttuklarını kaydederek hayırseverlerin yardımıyla da engellilere her gün öğle yemeği ikram ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Görme engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız” diyerek engelli olmanın hayatı yaşayama engel olmadığını belirtti. Başkan Kavuş ayrıca belediye olarak engellilere yönelik desteğin devam edeceğinin altını çizdi. Ziyaretin sonunda Altınokta Körler Derneği Başkanı Mehmet Ali Şahin, Başkan Mustafa Kavuş’a dernek olarak ürettikleri oyuncaktan hediye etti.

 

Anahtar Kelimeler: Kavuşkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat