Ak Parti’den 2019 Yılı Değerlendirmesi

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında 2019 yılı değerlendirildi.

04.01.2020 13:05, 5 ay önce eklendi.
Ak Parti’den 2019 Yılı Değerlendirmesi

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından İl Koordinasyon Toplantısı öncesinde 2019 yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “2019 yılına girerken gündemin yerel seçimler olduğunu ifade ederek, “Geçmişten bu güne şehrimiz hem yerel yönetimler eliyle hem de merkezi hükümetimizin desteğiyle çok büyük kazanımlar elde etti. AK Parti iktidarlarında 17 yılı geride bırakırken hem devam eden projelerimizle hem de yeni ve daha büyük projelerimizle hedeflerimize adım adım ilerliyoruz.Bu noktada bize desteklerini esirgemeyen başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Bakanlarımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Konya adına güzel bir ekiple ve büyük bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız 2019 yılının son çeyreğinde 7. Olağan Kongre sürecimizi başlattık. Kongre süreci çalışmalarımız kapsamında delege seçimlerimiz tamamlandı. 2020 Şubat ayı itibariyle de İlçe Kongrelerimizi başlatacağız. Daha sonra da sonbahara doğru da İl Kongrelerimizle ülke genelinde süreç tamamlanmış olacak. 2020 bizler için kongreler süreci olacak. Gerçekleştireceğimiz tüm kongrelerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

“2019 YILI YEREL SEÇİM YILIYDI”

Önemli bir yılın geride kaldığını ifade eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “2019 yılı yerel seçim yılıydı. Konya AK Parti’ye büyükşehirler içinde en yüksek oy alana il oldu. Bu başarıda tüm Konya’nın büyük payı var. Bu sebeple tüm Konyalı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bizler de Belediye Başkanlarımız ile birlikte bize verilen görevi en iyi şekilde yapmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Genel Başkan Yardımcımızın, Bakanlarımızın, İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin gayretiyle Konya seçimlerden sonra çok önemli müjdeler aldı. Konya Metrosunun ihalesi gerçekleştirildi. 2021 yılında düzenlenecek İslami Dayanışma Oyunlarının Konya’da düzenlenmesi ile ilgili protokol imzalandı. Banliyö hattı ile ilgili imzalar atıldı. Bunların yanında Konya belediyeleri olarak pek çok faaliyet yürütüyoruz.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: 2019ak parti

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat