Küçükler Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullar arası Küçükler

27.12.2019 20:06, 10 ay önce eklendi.
Küçükler Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Kız-Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

10-26 Aralık 2019 tarihleri arasında Yazır Spor Salonunda düzenlenen Hentbol Müsabakalarına Küçükler Kız ve Erkek kategorilerinde 14 okuldan 196 sporcu katıldı.

Küçük Erkekler final müsabakalarında Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu 4-18 Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu, Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu 15-3 Osmangazi Ortaokulu, Osmangazi Ortaokulu 10-5 Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu sonuçları alınarak şampiyon Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu oldu. Müsabakalar sonucunda ikinci Osmangazi Ortaokulu, üçüncü ise Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu oldu.

Küçük Kızlar final müsabakalarında ise Ilgın Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 9-9 Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu, Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu 22-2 Osmangazi Ortaokulu, Osmangazi Ortaokulu 1-17 Ilgın Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu sonuçları alınarak şampiyon Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu oldu. Müsabakalar sonunda ikinci Ilgın Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, üçüncü Osmangazi Ortaokulu oldu.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile takdim edildi. Küçük Erkeklerde birinci olan Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu ve Küçük Kızlarda birinci olan Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu 06-09 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Hentbol Küçükler Kız-Erkek Grup Müsabakalarında ilimizi temsil edecekler.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat