Yiğit, CHP Meram İlçe Başkanlığına aday

CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit, Meram ilçenin yapacağı kongrede yineden CHP Meram İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

26.12.2019 15:37, 2 ay önce eklendi.
Yiğit, CHP Meram İlçe Başkanlığına aday

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Meram ilçenin 29 Aralık Pazar günü yapacağı 37. Olağan kongresinde yeniden CHP Meram İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit,“Cumhuriyet’in kurucusu, Türkiye demokrasisinin mimarı olan partimiz CHP Meram İlçesi olarak 37. Olağan kongremiz için mahalle delege seçimleriyle birlikte başlayan takvimimiz uyarınca, 29 Aralık Pazar günü Dedeman Otel’de CHP Meram İlçe Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongrelerimiz 31 Mart Yerel Seçimlerinde yakaladığımız başarıyı daha ileriye taşıyacak olan parti kadrolarımızı seçeceğimiz bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda Meram ilçe delegelerinin takdiriyle yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevine tekrar aday olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduğumu sizlerle de paylaşmak isterim.  Tek aday olarak gittiğim kongremizden sonra yeni yönetim kurulumuzla birlikte Meram’da partimiz CHP’nin oylarını arttırmak ve önümüzdeki ilk genel ve yerel seçimlere yönelik ön hazırlıklarımızı yaparak partimizi daha ileriye taşımak için çalışacağımızı belirtmek isterim. 29 Aralık Pazar günü gerçekleştireceğimiz Kongremize Konyalıları ve partililerimizi bekliyoruz” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat