KONSİAD, 5.KONYA TANITIM GÜNLERİ İstanbul’da Devam Ediyor

KONYA SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (KONSİAD) İSTANBIL YENİKAPIDA Kİ 5. KONYA TANITIM GÜNLERİ YOĞUN OLUP KONYALILARI BULUŞTURDU.

12.12.2019 15:54, 8 ay önce eklendi.
KONSİAD, 5.KONYA TANITIM GÜNLERİ İstanbul’da Devam Ediyor

Konya Milletvekillerinden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Konya Milletvekili Leyla Şahinusta, Ahmet Solgun Abdullah Ağarali, Hacıahmet Özdemir, Orhanerdem, Eski Bakanlardan Ali Talip Özdemir, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Konsiayad Genel Başkanı Kemal Çelik Yönetim Kurulu Üyeleri Konya, Antalya, İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Ve İzmir Şube Başkanları, Konyadan Büyükşehir Belediyesi Dâhil 14 Belediyenin Katıldığı Konya Tanıtım Günleri Konyalıları Buluşturdu.

Konya Tanıtım Günlerin Açılış Konuşmasını Yapan Kemal Çelik ,’Geçen Sene Bir İken Bugun Üç Şubemiz Daha Eklendi Avrupa Ve Dünyada İş Adamlarımız Nerede İş Yapacaklar İse Biz Oradayız Türkiyenin Heryerinde Yapılanacağız Nerede Konyalı Varsa Rahat Bir Alış Veriş Yapmak Amacındayız İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya Ya Teşekür Ederiz Herzaman Yanımızda Oldu Sağolsun Varolsun  Eski Bakanımız Ali Talip Özdemire Millet Vekillerimize Belediye Başkanlarımıza Ve Konyalı Hemşerimizlere Teşekkür Ediyorum. Avrupada Bir Kaç Tane Şube Açabiliriz. Amacımız İş Adamlarımızın İhracatını Artırmalarına Yardımcı Olmaktır. Konyadaki Hemşerilerimiz Konya Ya Gittiğimizde Bizleri Bağırlarına Bastılar Çok Duygulandık Kendilerine Teşekkür Ederim. Yönetim Kurulumuzdaki Arkaaşlarımıza Da Teşekkkür Ediyoruz. Konsiad Çatısı Konyadır. Hiç Bir Kimseye Siyasi Yapısını Ve Düşüncesini Sormuyoruz Hiç Bir Partinin Arka Bahçesi Değiliz. Partiler Üstü Bir Anlayıştayız Konya Tanıtım Günlerinde Bizleri Yalnız Bırakmayan Hemşerilerimize Bve İstanbul Halkına Teşşekkür Ediyoruz.’ Dedi.

Ak parti genel başkan yardımcısı ve Konya milletvekili leyla Şahin usta, ”bugün KONSİAD’ın ev sahipliğinde birlik ve beraberlik içinde güzel bir gündeyiz.KONSİAD ‘a başarılarından dolayı teşekkür ederim hepimizin Konya’nın var olan değerlerini artırmak ve tanıtmak görevimizdir. Hz. Mevlana’nın 746. Yıl dönümü etkinliklerinden konya’ya gelenlerin bu manevi ayrılmasıtemennimizdir. Konya Büyükşehir belediyemiz en çok oyu aldı 2 bakanımız var Milletvekillerimiz var en önemlisi de Cumhurbaşkanımız ve Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan Bey her zaman Konya’nın yanında oldu.Bu gün buraya KONSİAD’I gücüne ve Konya’nın gelişimine katkı sunmaya geldik. HazretiMevlana’nınsevgi anlayışıyla kardeşliğimizin güçlü kılmaktır. Bizler Konya’nın değerlerini artırarak yolumuza devam edeceğiz Konya tanıtım Günlerine Konya’da 14 Belediyemiz katılmış gerek Konya’dan gerek İstanbul’daki Konyalıların buluştuğu bir gün oldu bizi burada buluşturan KONSİAD’a ve katılan hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Eski bakanlardan Ali Talip Özdemir,” biz buraya kemal Başkanımız genel başkanımız Kemal Çelik Gel dediği için geldik Hz. Mevlana bütün dünyaya gel diyor. Olduğun gibi gel diyor mesnevisinde sev gi ve muhabbette güneş gibi ol diyor.  Hazreti piri bütün dünyayı Konya’ya çağırıyor. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, “ içinizden bir kardeşiniz olarak en kalbi duygularla sizleri selamlıyorum bir Konyalı olarak sizlerleler bir aradan mutluyum. Anadolu Selçuklu devleti başkenti Konya’dan Osmanlı başkenti İstanbul’a hoş geldiniz KONSİAD’ın genel başkanı Kemal Çelik’e yürekten teşekkür ederim Konya’mız büyük bir şehirdir. GurbettekiKonyalıların gözü ve gönlü Konya’dadır. İlahi aşkın şehridir. Şehrimiz Konya için el birliği ve gönül birliği ile çalışıyoruz. Konya’nın çıtasını daha yukarı çıkartmak için el birliği ile çalışmaya deva edeceğiz “ diye konuştu

Konya Milletvekillerinin konuşmalarının ardından Konya Tanıtım günlerini açılışı katılan protokol üyeleri birlikte gerçekleşti.

 

 


Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat