Yılmaz gündemi değerlendirdi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Meram İlçe Başkanı Osman Yılmaz, İl Başkanlığında düzenlediği

06.12.2019 15:25, 10 ay önce eklendi.
Yılmaz gündemi değerlendirdi

basın toplantısı ile Ülke ve Konya gündemini değerlendirdi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Meram İlçe Başkanı Osman Yılmaz, İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile Ülke ve Konya gündemini değerlendirdi. Asgari ücret tespit komisyonu çalışmalarına değinen Yılmaz, "Ülke genelini şu anda yakından ilgilendiren asgari ücret konusunda, doğru ve hakkaniyetli bir şekilde hesaplanarak halkımızın yüzünü güldüren sonuçlara varılmasını arzu ediyoruz. Genel Başkanımız Mustafa Destici Bey’inde TBMM'de beyan ettiği gibi,2019-2020 yılları arasındaki asgari ücret  artış oran yüzde 22.5.Dolayısıyla da bu yıl asgari ücretin en az 2 bin 475 TL olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bütçe artışından her kısmın istifade etmesini ifade ediyor ve bunun ile en adaletli ve doğru sonuca varılacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

İDAM GETİRİLMELİ

Toplumsal ahlâkta oluşan erozyon gün geçtikçe etkisini daha çok gösterdiğini ifade eden Yılmaz, "Kadına şiddet ve taciz olaylarının artışı hayat standartlarımızın yükselişi ile aynı oranda artmakta.Avrupai hayat tarzı üzerimize dayatılması değerlerimizi bir hayli etkisiz hale getirmiştir.Şu anki iktidarın uygulamaya koyduğu bizim manevi değerlerimiz ile uyuşmayan İstanbul Sözleşmesini ivedi bir şekilde uygulamadan kaldırması gerekmektedir.Acilen toplumsal değerlerimizin geçerliliğini sürdürmesi ve güçlendirilmesi  için harekete geçilmelidir.En önemlisi ise aile bütünlüğü olmak üzere toplumsal bütünlüğün bozulmasına engel olunacak adımlar atılmalıdır.Adam 14 yıl önce 1 çocuğu öldürüyor,20 ayrı hırsızlık kaydı var, Cezaevinden firar ediyor, 13 yıl boyunca kaçıyor, İki Polisi bıçaklıyor ,Bugünde hiç tanımadığı 20 yaşındaki Ceren kardeşimizi öldürüyor, Daha 20 yaşında,Üniversitede okuyan bir kız,biz her zaman dediğimiz gibi cinsel istismar yapanlara böyle canilik yapanlara ve milletine karşı terör sucu işleyenlerin cezası idam olmalıdır” şeklinde konuştu. Yılmaz Konya'nın 7-17 Aralık tarihleri arasında Hazreti Mevlana'nın 746'ıncı Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında dünyanın dört bir yanından on binlerce misafir Konya'da buluşacağına dikkat çekti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat