Konya 2023 Hedefine El Ele” Faaliyetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi kapsamında Selçuklu Sevgi Anaokulu tarafından 5 farklı ilkokulumuzun anasınıfı

04.12.2019 21:11, 4 ay önce eklendi.
Konya 2023 Hedefine El Ele” Faaliyetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

öğrencileri ile birlikte atık malzemelerden çeşitli ürünler ortaya çıkardıkları ve “Atma, Kullan, Şıngırdat” ismini verdikleri etkinlik, 04 Aralık 2019 tarihinde Selçuklu Belediyesi Nikâh Salonunda gerçekleşti.

Programın açılış konuşmasını Selçuklu Sevgi Anaokulu Müdürü İlknur Koyuncu yaptı. Konuşmasında bu etkinlik kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar da Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi ile okullar arası imkân farklılıklarının ortadan kaldırıldığı söyleyerek Sevgi Anaokulunun öncülüğünde gerçekleşen bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Sakarya da Konya İnsan Mektebi çatısı altında çok önemli çalışmalar yapıldığını, bu kapsamda yürütülen Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi ile de okullar arasındaki imkân farklılıklarının ortadan kaldırıldığını söyledi. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları için birlikte olmamız gerektiğini söyledi. Okullarımızın Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi ile el ele verdiğini ifade eden İl Müdürümüz, yarınların bugünlerden daha güzel olacağını sözlerine ekledi.

Selçuklu Sevgi Anaokulu öğrencileri tarafından Hz. Mevlana’ya ait vecizelerin söylenmesi ve sema gösterisinde bulunulmasının ardından öğrenciler halk oyunları gösterisinde bulundu. “Atma, Kullan, Şıngırdat” etkinliği ile elde edilen ürünlerin yer aldığı video izlendi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve beraberindekiler tarafından öğrenciler tarafından hazırlanan ürünlerin yer aldığı stantların gezilmesinin ardından program sona erdi.

Anahtar Kelimeler: okulknya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat