Millî Sporcular Ödüllendirildi

Akören’in millî sporcuları, Valilik Binasında düzenlenen Akören’in Onur Günü

27.11.2019 21:10, 6 ay önce eklendi.
Millî Sporcular Ödüllendirildi

programında altın, sırt çantası ve teşekkür plaketiyle ödüllendirildi

Akören Eğitim Platformu ve Akören Belediyesi tarafından düzenlenen “Akören’in Onur Günü” programında, Akören’in millî sporcuları ödüllendirildi.

Konya Valilik Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ödül programında konuşan Akören Eğitim Platformu sözcüsü Muzaffer Tulukcu, “Onur Günü’nü milli haltercimiz Dilara Narin’in dünya şampiyonluğunu elde etmesi ve hentbol millî Takımı oyuncularından Durmuş Ali Tınkır’ın asker selamı kahramanı olmasından dolayı” düzenlediklerini söyledi.Konya Vali Yardımcıları Mehmet Aydın ve Faruk Bekarlarda yaptıkları kısa konuşmalarında, her zaman gençleri spora teşvik etme ve onları destekleme konusunda ellerini taşın altına koyacaklarını söyledi. Akören Belediye Başkanı İsmail Arslan ise, belediye olarak her zaman sporun ve sporcuların yanında olacaklarını belirterek başarılı sporcuları ödüllendireceklerini ifade etti.

İŞTE AKÖREN’İN MİLLÎ SPORCULARI

Akören’in milli sporcularına Akören Eğitim Platformu teşekkür plaketi, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sırt çantası, Akören Belediyesi ise altın ve plaket takdim etti. Ödüllendirilen millî sporcular şunlar: Dünya Şampiyonu Haltercimiz Dilara Narin, Asker Selâmının KahramanıD.AliTınkır, Akören'in İlk Sporcusu Arif Harmancı, Akören'in İlk Milli Sporcusu Hasan Fehmi Akın, A.Kültürspor'un Emektar Başkanları (Tercüman) Osman Erden ve Sedat Ertaş Akören'in Komple Sporcusu Mehmet Özdil, AkviranKültürspor'un Milli Atletleri; Ali Tunç, Zafer Göçmez, Hüseyin Kıyakve Akören Belediye Kültürspor Bisiklet Takımı.

TULUKCU’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

A.Kültürspor'unEski Başkanlarından Sedat Ertaş da,programın sonunda Akören Eğitim Platformu sözcüsü Muzaffer Tulukcu’ya “Uzun yıllar Akören eğitimine, kültürüne ve sporuna yaptığı katkıları veönderlik ettiği hizmetler anısına”teşekkür plaketi takdim etti.Ödül programına Konya Vali Yardımcıları Mehmet Aydın ve Faruk Bekarlar, Akören Belediye Başkanı İsmail Arslan, Kaymakam Vekili Yunus Emre Temel, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Ak Parti Akören İlçe Başkanı Müzeyyen Çetinkaya, MHP Akören İlçe Başkanı Sebahattin Ipıl, sporcular ve aileleri katıldı.

 

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat