Katırcı; Sağlığınız için Sauna önemlidir

Sauna gümüşkapı basın buluşmalarını 3. gerçekleştirdi.

14.11.2019 09:43, 9 ay önce eklendi.
Katırcı; Sağlığınız için Sauna önemlidir

Konya basınının üçüncü kez bir araya getirip tesislerinde ağırlayan Sauna Gümüşkapı Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, saunanın sağlık için önemli olduğunu söyledi.

Gümüş Kapı Sauna Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, haftada 2-3 defa yapılan sauna ile vücut yorgunluğun giderildiğini belirterek, “Sağlımız açısından büyük yararı olan sauna, yalnız belirli hastalıkların yanında, sağlığı yerinde olan, fakat çalışma hayatının büyük bir kısmını büroda geçiren, işi dolayısıyla yeterli kadar hareket edemeyen, fiziki aktivitelerden yoksun kişilere de oldukça faydalıdır. Haftada 2-3 defa yapılan sauna ile vücut yorgunluğu giderilmiş, zindelik kazınılmış olup, uykunuz düzene girer. Somatik belirtileri yerleşmemiş psiko- somatik hastalıklar, nöro-sirkülatuvar bozukluklar, aktif safhayı geçirmiş flebitler de saunadan faydalanırlar. Sauna ile beraber yapılan duş, tazyikli duş, havuzlu banyo ve masajda tedaviyi tamamlar. Saunadaki bol terleme ile vücut zararlı maddeleri toksinleri atar.  Kan dolaşımı ve kalp atışları ve solunum hızlanır. Sonunda yapılan masaj ile refleks yolu ile iç organların çalışmaları düzene girer. Faydaları bunlarla bitmeyen sauna, yerinde ve gereği gibi kullanılmak şartıyla insan sağlığına büyük yararları vardır" dedi.

Tesislerimizi yenileyerek, hizmet kalitemizi yükselttik

 Celalettin Hakan Katırcı Sauna Gümüşkapı'yı müşterileri tarafından artan talepler doğrultusunda her yıl yenilediklerini ifade ederek, "Konya'da 1987 yılında ilk defa hizmete açılan Sauna Gümüşkapı'da müşterilerimizin değişen taleplerini karşılama ve gelişen teknolojilere ayak uydurma amacıyla her yıl tesislerimizde yenilikler yapıyoruz. 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ve teknolojik yeniliklerle hizmet kalitemizi artırarak yüzümüzü yeniledik. Amacımız müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmaktır. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Bundan da hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz. Yenilenen yüzümüzle Konya’nın seçkin mekânlarından birisi haline geldik. Bugüne kadar bize destek veren müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Saunamızda Dinlenirken, Sporda Yapabilirsiniz

Sauna Gümüşkapı'ya gelen misafirlerin dinlenirken sporda yapabileceklerini dile getiren Celalettin Hakan Katırcı, "Saunamıza gelen misafirlerimiz. rahat, ferah, temiz, kalabalıktan ve stresten uzak olan tesisimizde, spor hocamızın gözetiminde hem spor yapabilecekler, hem dinlenebilecekler, hem de eğlenebileceklerdir. Deneyimli ve eğitimli personelimizle, konusunda uzman yönetici kadromuzla sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.  Misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ederken, yenilikleri de takip etmeye devam edeceğiz.  Tesisimizde 2 adet saunamızla 150 kişiye hizmet veriyoruz. Saunamız bünyesinde Türk Hamamı,  buhar odası, kese odası, masaj salonu, şok havuzu, fitness salonu, masa tenisi salonu, kuaför, vitamin cafe mevcuttur. 5 yıldızlı Vitamin Cafemizde; sıkma meyve suları, alkolsüz kokteyller, sıcak-soğuk içecekler, fast-food, dev ekranda maç keyfi gibi hizmetler sunuluyor. Yıl boyunca düzenlenen çeşitli kampanyalarla da misafirlerine hizmetin en iyisini sunmaya çalışan sauna, avantajlı ödeme seçenekleri ve Sauna Gümüşkapı Clup Kart gibi hizmetleriyle müşterilerimize kolaylar sunmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: Saunakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat