Toprak, Karatay Belediyesi Fetihkent Anaokulunu Ziyaret Etti

Konya Vali Cüneyit Orhan Toprak, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve Karatay ilçe protokolü, Karatay Belediyesi

07.11.2019 22:38, 4 ay önce eklendi.
Toprak, Karatay Belediyesi Fetihkent Anaokulunu Ziyaret Etti

Fetihkent Anaokulunu ziyaret ederek okul bünyesinde oluşturulan tasarım ve beceri atölyelerinde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

07 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette Kodlama ve Akıl-Zekâ Oyunları Atölyesi, Drama ve Müzik Atölyesi, Sanat ve Tasarım Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Beceri Atölyesi, Çamur Atölyesi, Masal Atölyesi, Fen ve Bilim Atölyesi ve Sahi Bahçe ve Yaşam Atölyesinde elde edilen ürünler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan protokol mensupları, öğrencilerle de sohbet etti.

Toprak,Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi kapsamında Karatay Akçeşme İlkokulu anasınıfı öğrencilerinin Karatay Belediyesi Fetihkent Anaokulu öğrencileriyle birlikte yaptıkları çalışmalardan dolayı okul yöneticileri ve öğretmenleri tebrik ederek teşekkürlerini iletti.

Programa  Cüneyit Orhan Toprak’ın yanı sıra Karatay Kaymakamı A. Selim Parlar, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Anahtar Kelimeler: KonyaKaratayokulValiKodlama

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat