Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Hüma Okulları’nı Ziyaret Etti

2019-2020 eğitim öğretim yılına hızlı bir başlangıç yapan Hüma Okulları, kısa sürede elde ettiği başarılarla adından oldukça söz ettirmişti.

24.10.2019 15:11, 3 yıl önce eklendi.
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Hüma Okulları’nı Ziyaret Etti

 Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Hüma Okulları’nı yerinde ziyaret ederek okul hakkında daha detaylı bilgi aldı. Ziyarette Konya İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı  Mustafa Sakarya da bulundu.

Hüma Okulları Yönetim Kurulu Üyeleri ve Müdürleri ile öğle yemeğinde bir araya gelen Büyük, “Konya’da başarıyı yükseltmek, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamak ve devletin imkanlarını toplum için faydalı işler yapmakta kullanmak yegane görevimizdir. Bizler gibi görev bilincinde yetişmiş olan eğitimcilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duymaktayız. Özellikle Konya’da küresel eğitim anlayışına sahip okullarından bulunmasından gururluyuz. Eğitimin destekçisi olmaya ve sistemi geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Hüma Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, “eğitime gönül veren bir eğitimci olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Bey ile bu konuda istişare etmekten müteşekkiriz. Gerçekleştirdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız tüm projeleri Sn. Büyük ile paylaştık. Başta Konya olmak üzere ülkemize faydalı bireyler yetiştirmek için eğitim bilincini kurumumuzda ve dahil olduğumuz her yerde aşılamaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uykusuz, Fen Lisesi Müdürü İsmail Erdem, Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Can ve Ortaokul Müdürü Yavuz Karakaş da ziyaret esnasında Konya İl Milli Eğitim Müdürü’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret sonunda Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul hediyeleri takdim ederken Seyit Ali Büyük de Hüma Okulları’na misafirperverlikleri için teşekkür etti. 
Anahtar Kelimeler: Konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu