Şehit Aileleri Derneğine Vefa Ziyareti

Konya'da yazılı ve görsel basında görev yapan gazeteciler,

18.10.2019 16:21, 3 ay önce eklendi.
Şehit Aileleri Derneğine Vefa  Ziyareti

Konya'da yazılı ve görsel basında görev yapan gazeteciler, ülkemizin geçtiği bu zor günlerde şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Dernek binasında şehit yakınlarıyla bir araya gelen fikir işçileri, şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu, Barış Pınarı Harekatını icra eden kahraman Mehmetçiğe dua edip asker selamı gönderdi.

 

Konya’da yazılı ve görsel basında çalışan gazeteciler, Şehit Aileleri Derneği’ne vefa ziyaretin de bulundu.

Dernek binası bahçesinde şehit yakınlarıyla yeniden biraraya gelen basın mensupları bir kez daha birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

Programa 26. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan da katıldı. İlk önce Selçuklu İlçe Müftülüğüne bağlı din görevlileri tarafından şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Ardından Suriye'nin Kuzeyinde başarılı bir şekilde Barış Pınarı Harekâtı’nı sürdüren Kahraman Mehmetçiğimiz için dua edildi.

Konya Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pekdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Sizler her zaman bizim gözümüz kulağımız oldunuz. Biz, bir oğul verdik ama sizler gibi nice evlatlar edindik. Barış Pınarı Harekatını yürüten evlatlarımıza da nice zaferlerle dönmelerini temenni ediyorum. Rabbim onları korusun, millet olarak dualarımız onlarla. Birkez daha bu güzel ve anlamlı ziyaretleriniz için derneğim adına sizlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

Barış Pınarı Harekatını icra eden Türk Silahlı Kuvvetlerine selam ve dualarını gönderen 26. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan "Türkiye önemli süreçlerden geçiyor. Bu zor günlerde sizler birlik ve beraberliği pekiştirmek için bugün buradasınız. Bu güzel akşam için sizlere çok teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki şehitlerimizde bugün buradaydı. Sınırımızda terör koridoruna asla izin vermeyeceğiz. Ordumuza her yerden selam ve dua var. İnşallah bu operasyonu da Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonunda olduğu gibi başarılı bir şekilde tamalayıp mehmetçiğimiz yurda dönecektir." diye konuştu.

Programın sonunda gazeteciler şehit ailelerine Selçuklu Belediyesi tarafından hazırlanan, içerisinde Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim'in olduğu paketleri hediye etti. Suriyenin Kuzeyinde harekatı yürüten kahraman Mehmetçiğe asker selamı gönderdi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat