Şehit aileleri Bolu’da

Konya Şehit Aileleri Derneği tarafından düzenlenen etkinlikler çerçevesinde çok sayıda şehit yakını

16.10.2019 23:17, 8 ay önce eklendi.
Şehit aileleri Bolu’da

Bolu Komando Tugay Komutanlığını ziyaret etti.

Konya Şehit Aileleri Derneği, şehit yakınlarına yönelik etkinliklere devam ediyor. Dernek Başkanı Recep Pekdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya’da ikamet eden tüm şehit yakınlarının ziyaretler vesilesi ile gönüllerini alırken, şehit aileleri de gönüllerince gezme imkanı buluyor. Dernek tarafından düzenlenen son etkinlik ise Bolu’da gerçekleştirildi. Konya’dan Bolu’ya giden çok sayıda şehit annesi, babası ve yakınları gezinin ardından Bolu Komando Tugay Komutanlığını ziyaret etti.

Şehit yakınlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Tugay Komutan Vekili Kurmay Albay Cavit Nurtop, “Şehit yakınlarımızı tugayımız da misafir etmek bizim için büyük bur mutluluk oldu. Bu Ülke, Vatan ve Bayrak için canlarını siper eden şehitlerimizin yakınları bizim her zaman başımızın tacıdır. Ben Sayın Tugay Komutanımız adına ve burada vatani görevlerini yapan tüm Askerimiz adına kendilerine hoş geldiniz diyor hepsinin ayrı ayrı ellerinden öpüyorum. Bu vesile ile Barış Pınarı Harekatına katılan tüm Güvenlik Güçlerimize başarılar dilerken, şehitlerimize rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Rabbim bizleri çıkmış olduğumuz bu kutsal yolda muzaffer eylesin” dedi.

Konya Şehit Aileleri Dernek Başkanı Recep Pekdemir ise konuşmasında, “Konya’dan gelen tüm şehit yakınlarımızı kabul eden ve bizleri burada büyük bir sevgi ve saygı ile karşılayan başta Tugay Komutan Vekili Kurmay Albay Cavit Nurtop olmak üzere tüm askerlerimize teşekkür ederiz. Bizler belki bir evladımızı bu vatan uğruna şehit verdik ve aramızdan ayrıldı. Ancak tüm Mehmetçiklerimizin bizlere göstermiş olduğu sevgi acımızı bir nebze de olsun hafifletiyor. Bunun için bizlerden desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan herkese yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat