Amatör Spor Haftası toplu Ödül Töreni Yapıldı

Amatör Spor Haftası etkinlikleri toplu ödül töreni geleneksel Konya düğün yemeği ve malzeme dağıtımı ile sona erdi.

13.10.2019 11:42, 8 ay önce eklendi.
Amatör Spor Haftası toplu Ödül Töreni Yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri, geleneksel Konya düğün yemeği, Barış Pınarı harekatında görev yapan askerlerimiz için okunan Kuran tilavetinin ardından toplu ödül töreni ve malzeme dağıtımı ile sona erdi.

Her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında İlimizde Atletizm, Eskrim, Masa Tenisi, Taekwondo, Hokey,Badminton, Cimnastik, Judo, Bocce ve Dart branşlarında dereceye giren sporcular,Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Dumlupınar Futbol Sahasında ödüllendirildi.

Amatör Spor Haftası kapsamında yapılan 10 branştadereceye giren sporcuların ve takımların ödüllerini Konya Gençlik ve Spor İl Müdür vekili İsa Araba, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, TÜFAD Konya Şube Başkanı İsmet Karababa, şube müdürleri ve federasyon yönetim kurulu üyeleri taktim ettiler.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat