Lise Çıkışında Kaza!

Konya Sulçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Lisesi önünde gerçekleşen kazada bir öğrenci yaralandı.

11.10.2019 17:28, 1 yıl önce eklendi.
Lise Çıkışında Kaza!

Konya’da Meram Tıp Fakültesi yolunda bulunan Selçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Lisesi önünde kazalar artarak devam ediyor. Lise çıkışında öğrencilerin büyük tehlikeler atlattığı yolda bir kaza daha yaşandı. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Profesörü Abdül Gani Arıkan’ın kızı okul çıkışında kaza yaptı. Honda marka araç aşırı hızla ilerken lise öğrencisi kıza çarparak durdu. Kazada öğrencinin bazı yerlerinde kırıklar oluşurken, hastaneye kaldırılan küçük kızın hayati riskinin olmadığı belirtildi.

BU KAÇINCI KAZA?

Aynı bölgede pek çok kaza olduğunu belirten Profesör Abdül Gani Arıkan yetkililere isyan ederek, “Meram Tıp yolunda, Osman Nuri Hekimoğlu Lisesi bölgesindeki yollarda kaç öğrencinin daha ölmesini bekliyorsunuz! Bugün lise çıkışında kızıma bu yolda bir araç çarptı, neden bu yola hız kesici bariyer koymuyorsunuz? Lütfen bu konuya bir hassasiyet gösteriniz, arkadaşlar paylaşınız!” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat