Yunak'taki OkullardaYemek Denetimi

Yunak'ta taşımalı eğitim kapsamındaki temel eğitim ve ortaöğretim okullarında verilen yemekler ve yemekhaneler denetlendi.

02.10.2019 13:37, 1 yıl önce eklendi.
Yunak'taki  OkullardaYemek Denetimi

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürleri Mehmet Ali Keleş ve Abdullah Tunçez  ile birlikte taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda verilen öğlen yemeklerini denetledi.

Yemek saatlerinde Fatih Ortaokulu ve İlkokulu, Cemal Karacan Anadolu Lisesi ve Yunak Anadolu Lisesine giden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, öğrencilerle birlikte sıraya girip yemekleri tattılar, menüler hakkında öğrencilerin görüş ve önerilerini aldılar.

Yunak'ta  taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören toplam 778 öğrenciye sıcak öğle yemeği verildiğini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İscan, kendilerine emanet edilen öğrencileri okullarında en iyi şekilde misafir edebilmek için yemek çeşitleri ve lezzeti konusunda çok titiz davrandıklarını ifade etti.

Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere verilen öğle yemeğinin kalitesi, miktarı ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığı ile yemeklerin saklandığı yerleri denetleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İşcan, bu tip incelemelerin yıl boyunca aralıksız devam edeceğini belirtti.

Anahtar Kelimeler: yUNAKOKULYEMEKDENETİM

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat