Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz , ilçede öğrenim gören üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

01.10.2019 20:03, 9 ay önce eklendi.
Sizler bizlere  ailelerinizin emanetisiniz

Altınparpark konferans salonunda gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Oflaz üniversiteli gençlere hitaben “ Bugün burada siz sevgili gençlerimiz ile birlikte aile olmanın bilinci içerisindeyiz” dedi.

Yeni Eğitim Öğretim Yılı dolayısı ile Çumra Belediyesi  tarafından düzenlenen etkinlikte  üniversiteli gençler ile tanışma ve kaynaşma adı altında buluşan Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz ,  “Aydınlık yarınlarımız olan, ilçemizde öğrenim gören üniversiteli gençlerimize bir aile olmanın bilinci ile 'Hoş geldiniz' diyoruz.

Enerjileriniz ve hocalarınızdan alacağınız bilgiler ışığında İnşallah Türkiye’nin ve Çumra'nın geleceğinde de çok önemli bir yerde olacaksınız . Bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Amacımız sizlerin öğretim hayatlarınızda her türlü kolaylığı sağlayarak, zamanı geldiğinde Çumramızda  güzel anılarla ayrılmanızı sağlamaktır. Yeni Eğitim Öğretim yılı hepinize hayırlı olsun” diye konuştu.

Tanışma programının ardından üniversiteli öğrencilere, etkinlik çerçevesinde Çumra’nın turizm değeri olan  Çatalhöyük kazı alanı ve doğal güzelliği ile bilinen obruk gölü tanıtım amaçlı gezdirildi. Öğrenciler kendilerine yönelik bu tür bir sosyal faaliyetin gerçekleştirilmesinde Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Anahtar Kelimeler: ÖğrenciÇumrakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat