Erdem ve Akkaya mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı

29.09.2019 16:43, 1 yıl önce eklendi.
Erdem ve Akkaya mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Abdurrahman Çardakoğlu, ilçede mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyaretler kapsamında Ilıcak, Yaylabelen, Üçhüyük, Reis, Ortaca, Yeşilköy, ve Gözpınarı mahallelerini ziyaret eden Milletvekili Orhan Erdem ve beraberindeki heyete vatandaşlar ilgi gösterdi. Ziyaret ettiği mahallelerde AK Parti’ye ve kendilerine olan desteklerden ötürü teşekkür eden Milletvekili Erdem, “Gerçekten bu 17 yılda Türkiye çağ atladı. Eksikler ya da yapılacaklar yok mu? Hepsi de var. Bir evin ihtiyaçları bitmiyor ki bu koca bir devlet, herkes üstüne çökmüş, bir yanında Suriye, öbür tarafında Irak, diğer tarafta Yunanistan, Avrupa Birliği, Amerika’sı hepsiyle mücadele ediliyor. Allah’a şükür çok deneyimli, dünyanın örnek aldığı bir liderimiz var. Allah’ın izniyle bu 4 yıllık dönemde de yaşadığımız sıkıntıları aşarak kalkınma döneminin başlayacağına inanıyoruz. Bir yıl içerisinde 3 ya da 4 kez tüm mahallelerimizi ziyaret ettik. Hep aranızdayız ve olmaya da devam edeceğiz. Sizlerin isteklerini taleplerini yerinde görüp, istişare ederek çözüme kavuşturacağız” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da ziyaret edilen mahallelerde bugüne kadar yapılan hizmet ve projeleri anlatıp, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ise seçimlerde gösterilen ilgi alaka ve desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, her zaman vatandaşın hizmeti için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceklerini kaydetti. Yapılan mahalle ziyaretlerinde, vatandaşlar yapılan ziyaretleri memnuniyetle karşılayıp istek ve taleplerini de iletti.

Anahtar Kelimeler: Orhan ErdemAkkayaMahvekilgei

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat