İller arası Boks şampiyonası Konya’da

Konya 14 ilden yüzlerce sporcunun katılacağı 30 Ağustos zafer Şampiyonasına hazırlanıyor.

27.08.2019 16:29, 6 ay önce eklendi.
İller arası Boks şampiyonası Konya’da

Ak Gençlikspor kulübünün düzenlediği şampiyona Konya Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Spor Merkezinde düzenlenecek. İller arası 30 Ağustos zafer Şampiyonasına katılım oldukça yüksek.

30 - 31 Ağustos 1 Eylül 2019 tarileri arasında yapılacak olan müsabakalara 14 ilin davet edildi. Müsabakalar Konya Büyükşehir Belediyesi 10000 kişilik Spor ve kongre merkezinde yapılacak.

Boks İl temsilcisi Ziya Ak Amaçlarının Konya boksuna hizmet etmek gençleri Boks branşı ile tanıştırarak spora yönlendirmek olduğunu belirterek; “İlimizi yapılacak olan şampiyonalarda temsil edecek dürüst İlkeli ve belirli hedefleri olan sporcular ve bireyler yetiştirmek.

Öncelikle bize bu imkanları sağlayan Boks federasyon Başkanımız Eyüp Gözgeç’e, bizlere destek veren Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın  Uğur ibrahim Altay’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Ömer Ersöz beye müdür vekili miz Ali Kanber,  Artı Makina Kimya sahibi Muhittin Uçan’a Kelebek fotokopi sahibi Mustafa Kelebek’e ve Muhsin Kelebek’e destek ve katkılardan dolayı teşekkür eder Tüm Konyalı Boks sever ve spor sever hemşerilerimizi müsabakalarımızı izlemeye davet ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: sporkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat