Karabacak’tan İkinci 500’e giren firmalara kutlama

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak,

14.07.2019 15:46, 1 yıl önce eklendi.
Karabacak’tan İkinci 500’e giren firmalara kutlama

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde yer alan Konyalı firmaları tebrik etti. Başkan Karabacak, “Üreterek, ihracat yaparak ve Konya’mıza her yönüyle katma değer sağlayan Konya firmalarımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Konyalı sanayici ve esnafların ekonomideki tüm olumsuzluklara rağmen ülkesi ve şehrini büyütme adına önemli başarılara imza attığını ve Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde yer aldıklarını hatırlatan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, açıklamasında şunları söyledi:

“Bizleri gururlandıran, her daim üretip, dünyaya satan firmalarımızı, yöneticilerini, çalışanlarını tebrik ediyorum. Kadim şehir Konya’mız ve Konyalı firmalarımız üretimleri ve ihracatlarıyla göğsümüzü kabartmakta ve bizleri gururlandırmaktadır. Ekonomide yaşanan dalgalanmalara rağmen üreten ve üretmeyi seven, ihracatını sürekli artıran Konyalı sanayicilerimiz, tüm zorluklara rağmen, ülkesini ve şehrini büyütmek için eskisinden daha çok üretmeye devam etmektedir. KONESOB olarak üretim bilinci ile geleceğe emin adımlarla ilerleyen tüm sanayicilerimizi ve Konya firmalarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. İnşallah bu sayı her geçen yıl daha da artar ve Konya’mız ağırlığını daha da hissettiren bir şehir olur.”

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat