CHP’den, MHP’ye taziye ziyareti

Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan Öztoklu’nun Afiş yüzünden çıkan kavgada öldürülmesi

29.05.2019 13:46, 1 yıl önce eklendi.
CHP’den, MHP’ye taziye ziyareti

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Milletvekili Abdüllatif Şener ve il yönetim kurulu üyeleri Merhum İhsan Öztoklu’nun ailesine ve MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek’e taziye ziyaretinde bulunarak, baş sağlığı diledi.

CHP’nin ziyaretinde, Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan Öztoklu’nun öldürülmesi ve hukuksal süreç hakkında bilgi veren MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, “Doğanhisar belediye başkanımızın öldürülmesinden çok üzgünüz. Merhum İhsan Öztoklu genç bir belediye başkanımızdı. Kaybettik. Acımız büyüktür. Mekanı cennet olsun. Memleketi Doğanhisar’a ve ailesine çok düşkündü. Hizmet sevdalısı bir arkadaşımızdı. Her yönüyle olayı takip ediyoruz. Ziyaretimize gelip, bizlerin acısını paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.  

 MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek’e CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener başsağlığı dileyerek, “Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan Öztoklu’nun genç yaşta öldürülmesinden dolayı çok üzgünüz. Ailesinin, MHP camiasının ve Doğanhisar halkının acısını paylaşarak, baş sağlığı diliyoruz. Bu üzücü olayın takipçisi olacağız. Faalleri de gereken cezayı almalıdır. İhsan Öztoklu’ya Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun” dediler.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat