Dolmuşçular, iftarda buluşmaya devam ediyor

Konyalı dolmuşçular 11 ayın Sultanı Ramazan Ayında birlikte iftar açarak, bir araya geliyorlar.

23.05.2019 15:10, 4 ay önce eklendi.
Dolmuşçular, iftarda buluşmaya devam ediyor

Kalfalar Durağında verilen iftara dolmuşçuların yanı sıra, Konya Minibüsçüler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Yavuz, Mustafa Gültekin, Sıktı Özgüç, Veysel Samat, Oğuz Bulan, Yusuf Bağcı ve Mustafa Oğuz’la birlikte Kalfalar Durak Başkanı Muammer Kayırgan katıldı.

İftar yemeğine veren Kalfalar Durak Başkanı Mustafa Kayırgan, Oda yönetimine ve dolmuşçulara iftara katıldıkları için teşekkür etti.

Yine Özel Kent Durağında verilen İftara KONESOB ve Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak ve Birlik genel sekreteri Harun gün, Minibüsçüler Odası yönetim kurulu üyeleri ve dolmuşçular katıldı.

İftar yemeğini Özel Kent Durak Başkanı Hakan Emre Okka verdi.

Burada konuşan KONESOB ve Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak, “Ramazan Ayının hep birlikte huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ay birlik beraberliğimizin yanında, dostluğumuzun, kardeşliğimizin ve paylaşmanın güçlendiği bir aydır. İftar sofraları, yardımlaşma duygularının geliştiği ve uygulandığı sevgi ve saygı sofralarıdır. Bugünde bu sofrada sizlerle beraber olduk. Bizleri bir araya getiren ve emek veren herkese teşekkür ederek, Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Anahtar Kelimeler: KalfalarÖzalkentİftar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu