Başkan Demirhan Bakanları ziyaret etti

Yunak İlçesi Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, mazbatasını aldıktan sonraki ilk resmi Ankara ziyaretini

09.05.2019 12:40, 4 ay önce eklendi.
Başkan Demirhan  Bakanları ziyaret etti

bölgedeki ilçe belediye başkanlarının katılımı ile gerçekleştirdi,

 

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan bölgedeki diğer ilçe Belediye Başkanlarıyla, AK Parti Konta Milletvekili Orhan Erdem’inde katılımı ve desteğiyle Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ile Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe ile birlikte Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’daki mitingde söylediği Yunak’a ve bölgeye yapılacak olan yatırım ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Konya Milletvekili Orhan Erdem ile birlikte Belediye Başkanları, Yerel Yönetim ve belediyecilik konusunda Yunak’a  ve bölgeye yatırımların gerçekleştirilmesi, yeni hizmetlerin getirilmesi ve mevcut hizmetlerin kalitesinin artırılması amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Sağlık Bakanı Koca ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum’dan destek sözü istediler.

Milletvekili Orhan Erdem, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, Konya’ya ve ilçelere verdiği büyük önem ve destekten dolayı Bakanlara ilçe halkı  adına teşekkür edip, Yunak  ve diğer  ilçelere yapılacak olan Hastane  ile  çevre yolu ve TOKİ evleri hakkında bilgi alarak yatırımların biran önce başlaması talebinde bulundular.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu