Karabacak Ramazanda İşyerleri Sahura Kadar Açık

11 ayın sultanı Ramazan ayında Konya’daki iş yerleri sahura kadar açık olacak.

03.05.2019 22:14, 4 ay önce eklendi.
Karabacak Ramazanda İşyerleri Sahura Kadar Açık

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Ramazan ayında Konya’daki iş yerlerinin sahura kadar açık olacağı müjdesini verdi.

UYGULAMA 5 HAZİRAN'A KADAR DEVAM EDECEK

11 ayın sultanı Ramazan ayının başlaması nedeniyle günlerin uzun olmasının da dikkate alındığını belirten KONESOB Başkan Muharrem Karabacak, "KONESOB olarak Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın sahur vaktine kadar rahat alışveriş yapmaları için ilgili Belediyelerimizden gerekli izinler alındı. Esnafımızın Ramazan ayı boyunca sahura kadar iş yerlerini açmalarını sağladık. Bu yıl, 6 Mayıs ile 05 Haziran 2019 tarihleri arasında saat 24.00’den 04.00’e kadar Konya’mızdaki işyerleri açık kalacak. Tüm vatandaşlarımıza, esnaf ve sanatkarlarımıza duyurulur” dedi.

KARABACAK'TAN RAMAZAN AYI MESAJI

Ramazan ayıyla ilgili yayınladığı mesajında da oruç ayının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Karabacak, "Tüm esnaf kardeşlerimizin bu mübarek ayda müşterilerine ahilik geleneğini de göz önünde bulundurarak gerek fiyatlarda, gerekse kaliteli üretim ve hizmette titizliği ve insan sevgisini ön planda tutarak davranmalarını yürekten diliyorum. Bu vesileyle tüm İslam Aleminin, Konyalı hemşerilerimizin, Esnaf Teşkilatımızın, esnaf ve sanatkar kardeşlerimin mübarek Ramazan ayını kutluyor, huzurlu ve bol kazançlı günler diliyorum" diye konuştu.


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu