Kulluk Sonucu Etkileyecek Hakem Hatasına Tahammülümüz Yok

Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, Galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklamada, sonucu

27.04.2019 18:15, 1 yıl önce eklendi.
Kulluk Sonucu Etkileyecek Hakem Hatasına Tahammülümüz Yok

doğrudan etkileyecek hakem hatasına tahammüllerinin olmadığını söyledi.

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk, Galatasaray maçı öncesi kulübün internet sitesinden hakem hataları hakkında bir açıklama yayınladı. Başkan Kulluk, “En sonunda söyleyeceğimizi başta ifade edelim; Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’in yapmış olduğu açıklamada, 'Bizim lehimize de hatalar yapılmasın, biz bundan da hoşnut olmayız. Bunun için biz mümkün olan en adaletli, gördüğünü çalan ve üst üste hatalar yapmayan yönetimler diliyoruz' ifadeleri yer almıştır.

Konyaspor Kulübü olarak biz de bu maça atanan hakemlerin adaletli olmalarını, düşündüklerini değil gördüklerini korkmadan çalmalarını ve sergiledikleri yönetimin olumsuz anlamda maçın önüne geçmemesini diliyoruz. Hatırlanacağı üzere sezonun ilk yarısında Trabzon’da oynanan müsabaka öncesinde ev sahibi kulübün hafta içi yaptığı açıklamalardan maçı yönetecek hakemler etkilenmiş ve akıl almaz kararlara imza atmışlardı. Biz o dönemde gündemin daha fazla gerilmemesi için sağduyulu davranarak hakemlerle ilgili herhangi bir açıklama yapma gereği duymamıştık. Ancak o günkü iyi niyetimiz ne yazık ki bize pahalıya mal oldu. Şimdi açık ve net bir şekilde bu maçta sonucu doğrudan etkileyecek herhangi bir hakem hatasına tahammülümüz olmadığını ifade ediyoruz. VAR sistemi bu hataları en aza indirgemek için yürürlüğe girdi ama ne yazık ki bu sistem konu  Konyaspor olunca birçok maçta tersine işledi. Evet, Galatasaray Kulübü'nün Sayın Başkanına bu bağlamda sonuna kadar katılıyoruz ve birilerinin oyuna hile katmamasını, ortaya konacak yönetimin futbol kamuoyunun vicdanını kanatmamasını diliyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: BaşkanKulukkonyaspor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat