Lokman Hekim’den, sosyal sorumluluk projesi

Özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi’nde düzenlenen geleneksel kermesi ilgi yoğundu.

18.04.2019 19:32, 4 ay önce eklendi.
Lokman Hekim’den,  sosyal sorumluluk projesi

 Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı Hami Projesi kapsamında okullarda verilen eğitimler çerçevesinde sosyal sorumluluk projesinde, Sosyal Dayanışma Kulübü okulda bir kermes düzenledi.

 kermese, Özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Kaya,  Okul Müdürü Osman Kabalak, idareciler, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı.

Kermes hakkında bilgi veren Okul Müdürü Osman Kabalak, “ İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu Hami projesi kapsamında okulumuz Sosyal Dayanışma Kulübü öğrencileri tarafından bir kermes düzenlendi. Öğrencilerimize düzenledikleri kermes dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz bu kermes sayesinde ortak bir sinerji yakalayarak, birlik ve dayanışma örneği gösterdiler. Bu  tür projelere okul olarak hep destek vermeye devam edeceğiz. Kermese katkı veren ve katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: LokmanHekimKonyaizmir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu